HC Kobra Praha - HC Tábor

21.10.2015 12:00

HC Kobra Praha - HC Tábor

6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Sestava: Kamenický - Janda, Prošek, Herda, Klečacký, Novák, Voráček - Mareš, Spěváček, Makovec - Tomáš, Koreš, Sabiniok - Škrleta.

Góly a nahrávky:  Sabiniok, Koreš, Mareš.

počet střel :

úspěšnost brankáře :

Vyloučení

Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor: "Kluci se přesvědčili, že mohou i s velkým favoritem celé skupiny odehrát výborný zápas, pokud ovšem dají do hry srdce a maximální úsilí. Domácí byli pochopitelně hokejově vyspělejší, ale my jsme jim to svým obrovským nasazením neulehčili. Za výkony v posledních dvou zápasech s nejsilnějšími týmy v soutěži Třemošnou a Kobrou by si kluci alespoň bod zasloužili. Na druhé straně pro mne nejsou výsledky až tak podstatné. Přístup hráčů mne ale hodně potěšil, je to totiž jediná cesta, aby se v hokeji neustále zlepšovali. Pokud dokážou podobné výkony zopakovat i v dalších zápasech, půjdou nahoru."