HC Motor Č.Budějovice - HC Tábor

26.09.2015 11:00

3:7 (1:1, 2:3,1:3 )

Sestava Kamenický( Sviták ) - Klečacký ,Herda,Janda,Voráček,Prošek Vylít -Zátopek ,Koreš,Spěváček,Sabiniok,Syrovátka,Makovec, Apoštol,

Góly a nahrávky:10:35 Spěváček (as. Koreš), 20:20 Zátopek , 21:37 Spěváček (as. Zátopek),32:31 Koreš (as Spěváček),Zátopek,42:45 Koreš (as. Zátopek) , 47:13 Spěváček (as.Zátopek) , 56:09 Koreš (as.Syrovátka)

počet střel  12:6 , 9:17 , 15:8

Vyloučení 4:5 +TS

úspěšnost brankáře : 91,67 %

Jan Boháč hlavní trenér: Do zápasu jsme šli s vědomím,že půjde o vyrovnaný duel, jakož tomu ostatně vždy s Českými Budějovicemi bývá. Za klíčovou považuji 1.polovinu druhé třetiny, kdy se nám podařilo odskočit na 4:1. Po té, co domácí přidali na agresivitě a snížili, nám pomohla přestávka, abychom hráčům zdůraznili, že přetlačování a potyčky nebudou pro nás cesta k úspěchu. Jsem rád, že to ve 3 třetině vzali za správný konec a vstřelením dalších gólů definitivně rozhodli.