HC Tábor - IHC Písek

02.01.2016 12:00

HC Tábor - IHC Písek

11:4 (2:1, 7:2, 2:1)

Sestava: Sviták – Vylít, Cícha, Janda, Herda, Voráček, Klečacký – Sabiniok, Spěváček, Zátopek – Syrovátka, Kofroň, Makovec – Apoštol, Tomáš.

Góly a nahrávky:  Spěváček (Makovec), Spěváček (Zátopek), Syrovátka (Kofroň), Spěváček (Sabiniok), Zátopek (Vylít), Makovec (Zátopek), Syrovátka (Herda), Zátopek (Spěváček), Zátopek (Spěváček), Spěváček (Sabiniok), Spěváček (Sabiniok).

počet střel :

úspěšnost brankáře :

Vyloučení :

Jan Boháč, trenér 6. třídy HC Tábor: Odehráli jsme solidní utkání. Od začátku jsme soupeře přehrávali a důležité bylo, že jsme si dokázali pohlídat jeho klíčové hráče, kteří nám v minulém vzájemném zápase dali hodně gólů. Hlavně jsme ale sami byli produktivnější než v předchozích utkáních, což nás samozřejmě těší, ale v žádném případě nemůžeme před dalšími zápasy létat v oblacích.“